Myostimulátor

Principem myostimulátoru je působení nízkofrekvenčního proudu ve formě monopolar nebo bipolar. Přístroj tak napodobuje činnost nervové soustavy a nahrazuje mozek – nervové dráhy tak přenesou informaci pomocí elektrických impulzů na svalovou buňku. Tělo tedy vytváří bioproudy, které řídí svaly. Účinek elektronicky vyvolaného impulzu je stejný jako u impulzu vyvolaného mozkem – vyvolá svalovou kontrakci. Signály jsou programovány tak, aby simulovaly přirozené impulzy, které vedou k příjemným a účinným svalovým kontrakcím – tím působí jako přirozené cvičení. Toto pasivní cvičení (stejně jako klasické) probíhá ve třech fázích :

  1.  Cvičením se uvolňuje kyselina mléčná a dochází k zahřívání svalu (cca 15min).
  2. Zpracování kyseliny mléčné (laktátu), ale ještě nedochází ke spalování tuků (cca 15min)
  3. Dochází ke spalování tuků, zde už sval nebere energii z krevního řečiště, ale z tukové buňky (15min). Pokud tuto fázi ještě prodloužíme na dvojnásobek, spálíme tak dvojnásobné množství tuku (30 min), což nám maximalizuje efekt.

Je pochopitelné, že je jedno, jestli se vědomě dřeme v posilovně, nebo necháme svaly cvičit na základě stimulačních proudů. Tohoto efektu využívá i řada vrcholových sportovců. I mnoho špičkových kulturistů využívá profesionálních myostimulátorů k vyrýsování svalů.

Myostimulátor je moderní elektrický přístroj, který je konstruován a vyroben s ohledem na maximální bezpečnost a spolehlivost. Myostimulace je bezpečná léčebná, kosmetická a masážní metoda, při které klient relaxuje.

Myostimulace slouží k formování postavy, propínání a zpevňování kůže, odstraňování tukových polštářků, posilování svalů a štěpení tuku.

Myostimulace účinně stimuluje oblast břicha, hýždí, stehen. Výhodou je intenzivní procvičování svalů bez fyzické námahy. 45-ti minutový program má stejný efekt jako 2,5 hodinové cvičení ve fitness. Můžete formovat a zpevňovat více partií najednou. Vhodná je následná lymfodrenáž, která podpoří zpevňovací proces ve svalstvu. Myostimulace vede ke zlepšení pomerančové kůže a celkové regeneraci těla. Myostimulace má dlouhodobý účinek. Výsledek je vhodné podpořit správnou životosprávou. Nehrozí při ní žádné narušení kůže.

Příznivým účinkem je odstranění zácpy a bolestivé menstruace, protože myostimulátor má protibolestivý účinek.

Počet stimulací není omezen. Dosažený efekt stimulace přetrvává a to v závislosti na životosprávě a tělesném pohybu klienta. Horní věkové omezení není.

Na jakých místech lze myostimulátor použít:

Myostimulátor se používá na všech částech těla, kde můžete odbourávat tukové polštářky, celulitidu, obezitu

Jak často chodit na myostimulátor:

Myostimulaci je nutné opakovat jako sérii 10-15 procedur 3x nebo 2x za týden v rámci kompletní kúry, která upravuje stravovací zvyklosti a pohybové cvičení. Je nutné dodržovat pitný režim. Myostimulátor má velký myostimulační účinek, protože již po 5 – 6 procedurách dochází k výraznému zpevnění a zmenšení objemu pasu, stehen atd.

Rezervujte si termín

Zavolejte nám či napište zprávu pro rezervaci termínu Vaší procedury.

Kontaktovat pro rezervaci